motoger

Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL

Sprzedawcy części do Subaru Legacy:

giełda części
auto części zamienne
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części gliwice
giełda części poznań
części używane poznań
moto2.pl
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części
gielda czesci
auto części słomczyn
części moto2
auto kasacja części używane
części używane opel
części używane amerykańskie

Cena Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy Cena

Portal z darmowymi ogłoszeniami części używanych samochodowych Subaru Legacy na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Amortyzator przedni lewy. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Zawieszenie. Ta prawie jak nowa część używana pojawiła się tutaj w dniu 2025-01-21 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Amortyzator przedni lewy do Subaru Legacy I FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL 1.5 1993 hatchback. Tanio Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL 1.5 1993 hatchback. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1992. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i produkuje ten samochód marka Subaru. Ten model Legacy na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, III, IV, IV FL, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem amortyzator przedni lewy i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Subaru Legacy wersja I FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Subaru Legacy. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Czytałem na forum, że Subaru Legacy to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Legacy bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Subaru Legacy. Kocham te samochody. Raz tylko szukałem na szrocie amortyzator przedni lewy do Legacy. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie amortyzator przedni lewy. Gwarancja na amortyzator przedni lewy okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem amortyzator przedni lewy i znalazłem na szrocie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Subaru Legacy. Musiałem poszukać  amortyzator przedni lewy. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Subaru Legacy. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu amortyzator przedni lewy w Subaru Legacy. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć amortyzator przedni lewy do Subaru Legacy. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie amortyzator przedni lewy. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest amortyzator przedni lewy. Widziałem na tym szrocie całe Subaru Legacy na części.  


KONTAKT

tanio Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL Amortyzator przedni lewy Subaru Legacy I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl